Özdemir Yapı

 

Özdemir Yapı
Anasayfa Hakkımızda Referanslarımız İletişim
 
  Isı Yalıtımı   Su Yalıtımı   Dış Cephe - Çatı   İç Cephe  

      

 

 

 

 

 

 

 

ALÇI

Alçı, uzun bir geçmişi ve iyi bir geleceği olan mükemmel bir yapı malzemesidir. Alçı bazlı yapı malzemelerinin fiziksel ve teknik özellikleri, bu malzemeyi dünya çapında benzersiz kılmaktadır.

Alçı, nefes alan bir malzeme olup, mekandaki fazla nemi bünyesinde barındırabilme ve ortamın nemi azaldığında tekrar geri verebilme özelliğine sahiptir. Normal ve yüksek yangın emniyet taleplerine cevap verecek nitelikte ateşe dayanıklı bir malzemedir. Başka yalıtım malzemeleri ile karşılaştırıldığında yüksek değerlerde ses ve ısı yalıtım özelliklerine sahip olup, gelişmiş standartlardaki talepleri karşılayabilecek niteliktedir.

İzogips

Tuğla briket, gazbeton ve benzeri yüzeylerde el ile uygulanabilen, donma ve isleme süreleri uzatılmış, ısı ve ses yalıtım özelliği arttırılmış bir hazır sıva alçısıdır.

Satengips

Kuru sıva veya alçı sıva ile kaplanmış duvarlar ve brüt beton yüzeylerin yanı sıra kirli, boyanmış yüzeylere uygulanabilen bir yüzey düzeltme sıvasıdır. Yüzeyi cam gibi parlak ve düzgün hale getirerek plastik, yağlı boya ve kağıt için uygun bir zemin oluşturur.

Fugagips

Alçıpan'ların birleşme yerlerindeki derzlerin doldurulmasında kullanılan ve Alçıpan yüzeylerde eksiz bir görünüm sağlayan özel derz dolgu alçısıdır.

Yapıgips

Alçıpan'ların tuğla, briket ve benzeri duvarlara yapıştırılmasında kullanılır. Donma süresi kısa, zemini tutuş kuvveti fazladır.

Jetgips

Tuğla, briket, gazbeton vb. yüzeylerde uygulanabilen, donma ve işleme süreleri uzatılmış, ısı ve ses yalıtım özelliği arttırılmış makine ile uygulanan sıva alçısıdır.

Kargips

İç mekan tavan ve sütun dekorasyonlarında kullanılan kartonpiyer alçısı rahat ve firesiz uygulamaya olanak sağlayarak, pürüzsüz ve sağlam bir görünüm oluşturur.

 

Ek Bilgi Ve Fiyat İçin...

 

 

 

 

 

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Özdemir Yapı